Błąd 404 - strona nie została znaleziona

Zapraszamy na kolejną Noc Basenów

Wszystkich miłośników zabawy, którzy poszukują nowych i niezapomnianych wrażeń, zapraszamy na trzecią edycję Nocy Basenów. W nocy z soboty na niedziele (z 30 czerwca na 1 lipca) Bukovina po raz kolejny stanie się imprezowym sercem Podhala. Gości bukowiańskich basenów w klubowy nastrój wprowadzą pulsujące lasery. W ich świetle baseny zamienią się w falujący dyskotekowy parkiet, a nogi do tańca porwą rytmiczne dźwięki.

Biletu wstępu na Noc Basenów w Termie Bukovinia kosztuje 30 zł.

W cenie tej mieści się również bezalkoholowy drink. Goście będą mieli także możliwość skorzystania z zapachowych seansów w saunach.

Terma Bukovina to nowoczesny kompleks wypoczynkowy. Obiekty obejmuje 20 basenów z wodą termalną, której temperatura utrzymuje się w granicach od 30 do 38°C. Bukowiańskie wody geotermalne mają wyjątkowe właściwości lecznicze. Kąpiel w nich poprawia ogólną kondycję organizmu, a także pozytywnie wpływa na samopoczucie.

Popłyń na parkiet!

Partnerem wydarzenia jest radio RMF FM. 

Pozostałe wydarzenia

Godziny otwarcia Terma BUKOVINA w czasie Wielkanocy

Godziny otwarcia Terma BUKOVINA w czasie Wielkanocy 2014-04-18

Informujemy, iż kompleks Terma BUKOVINA w okresie Świąt Wielkiej Nocy, funkcjonuje według normalnych godzin otwarcia, tzn. w godzinach 9:00 - 22:00. Serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej »
BUKOVINA Terma Hotel SPA partnerem Lang Team

BUKOVINA Terma Hotel SPA partnerem Lang Team 2014-04-07

BUKOVINA Terma Hotel SPA po raz kolejny wspiera Lang Team, tym razem przy organizacji aż dwóch imprez rowerowych w Polsce. W sierpniu odbędzie się największa z nich - 71. Tour de Pologne. Na mapie wyścigu już ponownie pojawi się etap BUKOVINA Terma Hotel SPA. Spod kompleksu wystartuje także Tour de Pologne Amatorów, w którym udział mogą wziąć wszyscy miłośnicy dwóch kółek. BUKOVINA po raz 4 angażuje się w tą imprezę.  

Czytaj więcej »
BUKOVINA Terma Hotel SPA po raz czwarty na mapie Tour de Pologne

BUKOVINA Terma Hotel SPA po raz czwarty na mapie Tour de Pologne 2014-03-19

18 marca w kompleksie BUKOVINA Terma Hotel SPA podpisano umowę na organizację startu i mety "królewskiego etapu" 71. Tour de Pologne UCI Word Tour w Bukowinie Tatrzańskiej. Czołówka światowego kolarstwa wyruszy spod kompleksu, by zmierzyć się z malowniczą, ale także bardzo wymagającą trasą. Przejazd w ramach VI. etapu będzie miał miejsce 8 sierpnia.

Czytaj więcej »
Noc Basenów z uczestnikami "The Voice od Poland"

Noc Basenów z uczestnikami "The Voice od Poland" 2014-03-14

Termy BUKOVINA przygotowały dla Was małą niespodziankę - 22 marca zapraszamy na Noc Basenów z uczestnikami popularnego programu muzycznego "The Voice of Poland". Świetna muzyka, wspaniała zabawa, wyjątkowa atmosfera - tego u nas z pewnością nie zabraknie.

Czytaj więcej »
Noc Basenów z okazji Dnia Kobiet!

Noc Basenów z okazji Dnia Kobiet! 2014-03-04

W sobotę 8 marca, z okazji Dnia Kobiet, na wszystkich Gości Terma BUKOVINA czeka szalona zabawa podczas Nocy Basenów! O oprawę muzyczną zadba DJ Hugo, nie zabraknie też innych atrakcji. Początek imprezy o godzinie 22:00.

Czytaj więcej »
Zapraszamy na Dzień Kobiet w Terma BUKOVINA

Zapraszamy na Dzień Kobiet w Terma BUKOVINA 2014-03-03

Już 8 marca Termy BUKOVINA zamienią się w oazę piękna, relaksu i przyjemności. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla Pań w dniu ich święta!

Czytaj więcej »
Nowe pakiety VIP w Termach BUKOVINA

Nowe pakiety VIP w Termach BUKOVINA 2014-02-25

Przygotowaliśmy dla Państwa nowe pakiety VIP, gwarantujące specjalne udogodnienia, w tym termalny relaks bez limitu czasu. Każdy z naszych gości, wykupując jeden z pakietów, może zostać u nas tak długo, jak zechce.

Czytaj więcej »
Zapraszamy na Noc Basenów!

Zapraszamy na Noc Basenów! 2014-02-18

W sobotę 22 lutego na wszystkich Gości Terma BUKOVINA czeka szalona zabawa podczas Nocy Basenów! Początek imprezy o godzinie 22:00.

Czytaj więcej »
Pokaz uczestników "Top Chef" podczas Walentynkowej Nocy Basenów

Pokaz uczestników "Top Chef" podczas Walentynkowej Nocy Basenów 2014-02-12

W sobotę 15 lutego gościem kompleksu BUKOVINA Terma Hotel Spa będzie Sylwia Sztandera, uczestniczka I. edycji programu "Top Chef". Wraz z Szefem Kuchni BUKOVINA Terma Hotel Spa - Sylwestrem Lisem - przygotują walentynkowy pokaz sztuki kulinarnej.

Czytaj więcej »
Walentynkowa Noc Basenów - moc atrakcji w Termach BUKOVINA!

Walentynkowa Noc Basenów - moc atrakcji w Termach BUKOVINA! 2014-02-11

Zapraszamy w sobotę 15 lutego do Terma BUKOVINA na Walentynkową Noc Basenów! Gwiazdą wieczoru będzie Ola Pieczara - uczestniczka I i III edycji programu "The Voice of Poland"!

Czytaj więcej »
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij