O Termach

Termy BUKOVINA to jedyne w swoim rodzaju miejsce, w którym każdy odnajdzie mieszankę wyśmienitej zabawy, wspaniałego relaksu i zdrowotnych właściwości wody wypływającej z najczystszych zakątków Tatr.

Termy BUKOVINA to największy i najbardziej znany w Polsce kompleks basenów termalnych. Bogata w składniki mineralne, naturalnie gorąca woda dostarcza Gościom nie tylko mnóstwa doskonałej zabawy, ale też leczy i upiększa. Niewątpliwą zaletą kompleksu Termy BUKOVINA jest rozległość kompleksu geotermalnego, położonego na 4 hektarach terenu. Aż 20 basenów zewnętrznych i wewnętrznych o różnej głębokości i temperaturze wody, sauny, jacuzzi, fantastyczne zjeżdżalnie i gabinety SPA & Wellness tworzą w tym miejscu niezwykłą, jedyną w swoim rodzaju oazę doskonałego relaksu. Bogata oferta zabiegów opartych na unikalnych właściwościach wysokonasyconej minerałami wody stanowi doskonałą odpowiedź na potrzeby zmęczonych pośpiechem codziennego życia Gości.

Termy BUKOVINA to doskonała propozycja na każdą porę roku dla całej rodziny. Dzięki w pełni naturalnemu składowi, bez dodatków chloru, czy innych substancji woda termalna w naszych basenach nie ma żadnego zapachu i jest w pełni bezpieczna nawet dla delikatnej skóry najmłodszych dzieci. Oprócz korzystania ze zdrowotnych właściwości minerałów, nasi Goście mogą również nasycić oczy niezwykłymi widokami. Z przeszklonych ścian kompleksu roztacza się wspaniała panorama Tatr. Można je podziwiać zarówno z wnętrza kurortu, jak i z zewnętrznych basenów, w których temperatura wody termalnej dochodzi o 38°C. Przed kurortem kompleksu Termy BUKOVINA czeka na Gości obszerny parking na 200 samochodów i 10 autobusów.

Gorąco zachęcamy Państwa już dziś do zaplanowania rodzinnego pobytu lub romantycznego weekendu w Termach BUKOVINA. Jesteśmy przekonani, że każdy z naszych Gości wyjedzie od nas zachwycony i będzie chciał tu powrócić, by móc ponownie delektować się oszałamiającą panoramą Tatr, podziwianą wprost z wypełnionych wyjątkową wodą termalną basenów.

O Termach

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings.

OK, close