Kup bilet Cennik

O termach

Magiczne miejsce wprost u podnóża Tatr! Pozwól sobie na wypoczynek i zabawę w Termach BUKOVINA z widokiem na Tatrzański Park Narodowy, z dala od miejskiego zgiełku.

Kompleks

W Termach BUKOVINA znajdziesz baseny rekreacyjne i pływackie – zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. W każdym z nich możesz cieszyć się kojącymi właściwościami wody termalnej, której temperatura waha się od 30 do 38C.
Skorzystasz tu z licznych saun i łaźni parowych, w których znajdziesz chwilę tylko dla siebie. Czekają tu na Ciebie również fantastyczne jacuzzi i setki metrów szalonych, wodnych zjeżdżalni!

Podczas pobytu w Termach – skorzystaj również ze strefy Wellness BUKOVINA!

Termy BUKOVINA – jeszcze WIĘCEJ wrażeń!

Baseny i Sauny
Baseny i Sauny
Baseny i Sauny
Baseny i Sauny

Po szaleństwach w 12 basenach wypełnionych wodą termalną i na 3 zjeżdżalniach – zrelaksuj się i oczyść organizm w naszych 8 saunach! Za pewno znajdziesz idealną dla siebie.

Lokalizacja
Lokalizacja
Lokalizacja
Lokalizacja

Znajdziesz nas w malowniczej Bukowinie Tatrzańskiej. To tylko 15 km od Zakopanego i 20 km od Nowego Targu!

Parking dla Gości
Parking dla Gości
Parking dla Gości
Parking dla Gości

Nie obawiaj się o swój samochód – przed Termami jest parking mieszczący 200 samochodów osobowych i 10 autobusów!

Raj dla podniebienia

Kiedy wodne szaleństwa sprawią, że zgłodniejesz – wybierz się w kulinarną podróż po najlepszych smakach Podhala wraz z naszym szefem kuchni Sylwestrem Lisem, który dba o najwyższą jakość i różnorodność potraw.

Znajdziesz tu specjalne sezonowe menu oparte na tradycyjnej, regionalnej kuchni domowej. Jesteś na diecie? Możesz wybierać spośród sałatek! Masz ochotę na chwilę zapomnienia? Skuś się na nasze słodkości! A w cieplejsze dni sięgnij po pyszne lody.

Zapraszamy do Cafe BUKOVINA, Restauracji „Na Wiyrchu” i Karczmy „Zbójecki Łygotnik”!

Różnorodność atrakcji

W Termach BUKOVINA, poza licznymi basenami i zjeżdżalniami, oferujemy Ci 8 saun (m.in. sauny fińskie, łaźnie parowe, kabinę na podczerwień) oraz nowoczesne i luksusowe centrum SPA & Wellness.

Poddaj się rytuałom pielęgnacyjnym opartym na unikalnych właściwościach wysokonasyconej minerałami wody termalnej – podaruj luksus ciału i duszy.

Uzyskaj wymarzoną sylwetkę dzięki treningowi w wodzie termalnej! Popraw swój metabolizm, spal tkankę tłuszczową i uelastycznij skórę... A to wszystko bez obciążania stawów i kręgosłupa!

Termy dla każdego

Zdecyduj się na pobyt w Termach BUKOVINA z całą rodziną! Wszyscy znajdą tu coś dla siebie: dzieci wyszaleją się w basenach i na zjeżdżalniach, dorośli zrelaksują się we wszystkich strefach Term, a seniorzy odczują zbawienne działanie wody termalnej!


...a to wszystko w otoczeniu natury! Panorama Tatr i bezpośrednie sąsiedztwo Tatrzańskiego Parku Narodowego to gwarancja niezapomnianych doznań.
Jesteś miłośnikiem sportów zimowych i górskich wędrówek? Zregeneruj siły witalne po pobycie na stoku lub pieszych wycieczkach w basenach termalnych! Pobyt w Termach BUKOVINA pozwoli Ci osiągnąć pełną satysfakcję z urlopu!

Badanie wody

    Woda w nieckach basenowych spełnia wymagania zgodne z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 9 listopada 2015r.

Ostatnia ocena jakości wody na pływalniach Bukowiańskiego Towarzystwa Geotermalnego Sp. z o.o. wykonana dnia 25.07.2018  r. przez Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Zakopanem, protokół znak: HK-15-430-44/2018 stwierdza, że woda pływalni  Bukowiańskiego Towarzystwa Geotermalnego Sp. z o.o. odpowiada wymaganiom Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 9 listopada 2015 r. w sprawie wymagań jakim powinna odpowiadać woda na pływalniach (Dz.U. z 2015 r., poz. 2016).

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera jeśli chcesz być informowany o aktualnych promocjach i atrakcjach Term Bukovina.

wyślij zapytanie

* pole wymagane

obraz na żywo
Pogoda w Bukowinie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij