Kup bilet Konkurs

Jeden bilet dwie atrakcje
Termy - Gubałówka

Podziwiaj panoramę Tatr ze szczytu Gubałowki z Termami Bukovina.

Z Termami BUKOVINA aż na szczyt Gubałówki

Kup pakiet Termy BUKOVINA + przejazd koleją góra-dół na Gubałówkę! Odwiedź obowiązkowe punkty w Tatrach, podziwiaj widoki ze szczytu Gubałówki i zrelaksuj się w wodach termalnych BUKOVINY, w bezpośrednim sąsiedztwie Tatrzańskiego Parku Narodowego.

W górę w dół i PLUSK!

Skorzystaj z promocji, która pozwoli Ci na dwugodzinny pobyt w Termach BUKOVINA w połączeniu z przejazdem kolejką góra-dół na jeden z najpopularniejszych i najchętniej odwiedzanych szczytów w Tatrach!

W Termach BUKOVINA na pewno znajdziesz coś dla siebie. Wpadniesz tu w wir zabawy i odnajdziesz chwilę relaksu w dwudziestu basenach wypełnionych wodą termalną, która doskonale wpłynie na kondycję Twojej skóry. Korzystaj z całą rodziną ze zjeżdżalni wodnych, rwących rzek, jacuzzi i wielu innych atrakcji. Wznieś się na wyższy poziom relaksu w BUKOVIAŃSKIM „Bulgotniku” lub popływaj w chłodniejszym basenie „Cepersko Płań” (koniecznie zanurz się pod wodą – usłyszysz tam muzykę!). Gdy zgłodniejesz – możesz odwiedzić naszą letnią gastronomię tuż obok basenu, Cafe BUKOVINA, Restaurację „Na Wiyrchu” lub Karczmę „Zbójecki Łygotnik”.

Dodatkowo, wjedź kolejką na szczyt Gubałówki, skąd możesz podziwiać przepiękną panoramę Tatr i Zakopanego. Czekają tam na Ciebie liczne restauracje i ogródki, place zabaw dla dzieci, a nawet zjeżdżalnia grawitacyjno-wózkowa o długości 750 m! Wykorzystaj pobyt w polskich Tatrach do granic możliwości z pakietem Termy BUKOVINA + Gubałówka!

Cena pakietu

  • Normalny: 79 zł/os
  • Ulgowy:  49 zł/os

Bilety dostępne są w biletomatach i Biurach Obsługi Klienta PKL, w kasach Term BUKOVINA i PKL, online na stronach partnerów promocji. 

Cena obowiązuje od 17.12.2016 do 28.02.2017

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera jeśli chcesz być informowany o aktualnych promocjach i atrakcjach Term Bukovina.

wyślij zapytanie

* pole wymagane

obraz na żywo
Pogoda w Bukowinie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij