Kup bilet Cennik

Wpływ na relaks

Masz swój wpływ na jeszcze więcej relaksu!

  Na urlop, weekend, dłuższą wycieczkę, byle z dala od codzienności i obowiązków, zaplanuj swój wolny czas na relaks. Wypoczynek blisko przyrody, w otoczeniu malowniczej zieleni, niezwyczajne chwile spędzone na ulubionych atrakcjach, które łączy naturalna, górska woda. Jedną z tych przyjemności jest spływ  na tratwie z flisakami przełomem Dunajca. Podziwiasz krajobraz Pienin z wyjątkowej perspektywy. Spływ rozpoczynasz w Sromowcach Wyżnych, jest to przystań początkowa. Wybierasz stację docelową i tym samym decydujesz jak długo będzie trwał Twój spływ. Jeśli zdecydujesz się wysiąść w Szczawnicy, przepłyniesz 18 km, natomiast jeśli wysiądziesz w Krościenku pokonasz dystans około 23 km. Wraz z nurtem rzeki zachwyci Cię widok skał, lasów i górskich szczytów Pienińskiego Parku Narodowego. Pod przewodnictwem doświadczonych górali pokonasz różnicę poziomu wody wynoszącą aż 10 pięter (około 36 metrów). To właśnie flisacy zostaną niezapomnianymi, zaufanymi przewodnikami Twojej wyprawy w dół rzeki. Opowiedzą ciekawe i zabawne historie, które będziesz wspominał jeszcze długo po zakończonym spływie.

Zapominając o codzienności pamiętaj o tym, że możesz wydłużyć relaks i przyjemność towarzyszące Twojej wycieczce.  Będzie Ci o tym przypominał voucher, który otrzymasz wraz z biletem na spływ w kasie w Sromowcach Wyżnych. Na podstawie vouchera możesz zakupić bilet MAX w kasach Term BUKOVINA. Po spływie Dunajcem masz możliwość skorzystania z prozdrowotnych właściwości wód Term BUKOVINA, jednego z najnowocześniejszych tego typu obiektów w Europie. Woda termalna jest środkiem leczniczym i rehabilitacyjnym, ma dobroczynny wpływ na stan Twojego ciała i ducha. Wydobywana z głębi ziemi zawiera wiele cennych dla zdrowia minerałów. W rozbudowanym kompleksie Term BUKOVINA składającym się z 20 basenów, zaczerpniesz relaksu w gorącej wodzie o temperaturze od 30 do 38°C. Wraz z całą rodziną odprężysz się i odstresujesz m.in. w  basenach z hydromasażem i jacuzzi. Teraz możesz czerpać siłę i wytchnienie z dwóch źródeł blisko natury. Wystarczy, że kupisz bilet MAX w kasie Term BUKOVINA realizując voucher, który otrzymałeś wraz z biletem na spływ Dunajcem. Voucher ważny 3 dni od daty zakupu biletu na spływ daje Ci możliwość korzystania z  Term BUKOVINA od godz. 15:00 do 22:00 oferując tym samym aż 7 godzin relaksu w zdrowej wodzie pełnej minerałów!

 Wpłyń na relaks, z flisakami do term!

 

Spływ Dunajcem:

Sromowce - Szczawnica
bilet normalny - 52,00 zł
bilet ulgowy - 27,00 zł
 
lub Sromowce - Krościenko
bilet normalny - 66,00 zł
bilet ulgowy - 34,00 zł
 
*7h kąpieli w basenach Term BUKOVINA od 15:00 do 22:00:
bilet MAX - 59,00 zł
bilet MAX ulgowy - 39,00 zł

 

Oferta ważna do 30 czerwca

* W okresie długich weekendów majowego (29.04 - 3.05.2017) i czerwcowego (15.06-18.06), cena biletu MAX: normalny - 79,00 zł, ulgowy - 59,00 zł

 

 

 

 

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera jeśli chcesz być informowany o aktualnych promocjach i atrakcjach Term Bukovina.

wyślij zapytanie

* pole wymagane

obraz na żywo
Pogoda w Bukowinie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij