Czy Kamagra pomaga odzyskać utraconą sprawność seksualną?

Mężczyźni dotknięci zaburzeniami erekcji bardzo wstydzą mówić się o swojej przypadłości. Wielu z nich tak bardzo obawia się przyznać się do swojej dysfunkcji seksualnej, że woli zdecydować się na całkowitą wstrzemięźliwość seksualną niż udać się do lekarza. Na szczęście, współczesna medycyna daje mężczyznom szereg wyjątkowo skutecznych, bezpiecznych i bezbolesnych możliwości, dzięki którym zaburzenia wzwodu w bardzo szybkim czasie mogą stać się tylko i wyłącznie przykrym wspomnieniem. Obecnie każdy z nas bez żadnego problemu może zaopatrzyć się w każdej aptece w niezwykle skuteczne tabletki na potencję. Do grona najpopularniejszych środków na erekcję zalicza się Kamagra. Czy ten lek rzeczywiście pomaga odzyskać utraconą sprawność seksualną? Na to pytanie udzielamy odpowiedzi w poniższym artykule. 

Skąd biorą się zaburzenia wzwodu? 

Niska sprawność seksualna to zaburzenie, które z roku na rok dotyka coraz większej liczby mężczyzn. Wiele osób uważa, że pogorszenie sprawności seksualnej to coś całkowicie normalnego, z czym należy się pogodzić po przekroczeniu 40-tego roku życia. Oczywiście, to prawda, że w tym wieku organizm zaczyna produkować znacznie mniej męskiego hormonu płciowego, co ma ogromne znaczenie dla zachowania sprawności seksualnej. Nie oznacza to jednak, że zaburzenia wzwodu nie mogą pojawić się także znacznie wcześniej. 

Coraz częściej niska potencja dotyczy również mężczyzn przez 30-tką. Jest to spowodowane przede wszystkim prowadzonym przez mężczyzn bardzo niezdrowym stylem życia. Oto najważniejsze czynniki, które przyczyniają się do wystąpienia zaburzeń erekcji:

  • nieprawidłowe nawyki żywieniowe – na obniżenie sprawności seksualnej ogromny wpływ ma dieta bogata w tłuszcze trans, sól oraz cukier, 
  • używki takie jak alkohol, papierosy czy narkotyki – badania dowiodły, że mężczyźni, którzy borykają się z tymi nałogami, są znacznie bardziej narażeni na wystąpienie zaburzeń wzwodu, 
  • chroniczny stres i zmęczenie, 
  • niewielka ilość snu,
  • choroby współistniejące: cukrzyca, nadciśnienie, miażdżyca, 
  • niewielka aktywność fizyczna – brak ruchu ma ogromny wpływ na zwiększenie ryzyka wystąpienia rozmaitych dysfunkcji seksualnych, przede wszystkim zaburzeń wzwodu. 

Aby uchronić się przed niską potencją, należy pamiętać o tym, aby prowadzić jak najzdrowszy tryb życia. Wprowadzenie odpowiednich zmian w swoim życiu sprawi, że uchronimy się przed zaburzeniami erekcji. Zamiast słonych przekąsek, fast foodów czy słodyczy, warto sięgać po warzywa i owoce, zdrowe afrodyzjaki, ryby czy chude mięso. Niezwykle istotne jest także wypijanie odpowiedniej ilości wody. Każdego dnia należy dostarczać organizmowi minimum 1,5 litra niegazowanej wody mineralnej. Aby cieszyć się sprawnością seksualną przez wiele lat, warto także zdecydować się na zwiększenie aktywności fizycznej, zmniejszenie stresu (w miarę możliwości) a także na zwiększenie snu. Wszystkie te zmiany mogą spowodować, że zaburzenia erekcji znikną bez konieczności stosowania leków takich jak Kamagra. 

Kamagra – wysoce skuteczny lek na potencję

Kamagra to jeden z najpopularniejszych leków przeznaczonych dla mężczyzn z zaburzeniami wzwodu. Jego najważniejszy atut to przede wszystkim wysoka skuteczność potwierdzona wieloma niezależnymi badaniami klinicznymi. Składnikiem aktywnym Kamagry jest sildenafil https://viagra.edu.pl/kamagra.html. Jest to inhibitor fosfodiesterazy typu piątego. Powoduje on, że zahamowane zostaje działanie enzymu nazywanego fosfodiesterazą typu piątego. Enzym ten sprawia, że napływ krwi do okolic intymnych u mężczyzny zostaje całkowicie uniemożliwiony lub znacząco ograniczony. Za sprawą sildenafilu funkcjonowanie tego enzymu jest mocno zahamowane. Dzięki temu mężczyzna na skutek odpowiedniej stymulacji seksualnej bez trudu może uzyskać oraz utrzymać wzwód.

Jak stosować lek na potencję Kamagra? To bardzo proste. Jedną tabletkę leku należy przyjąć około 30-60 minut przed zaplanowaną aktywnością seksualną. Należy pamiętać o tym, aby spożywać maksymalnie jedną tabletkę raz na 24 godziny. Przekraczanie dziennej dawki mogłoby doprowadzić do wystąpienia groźnych efektów ubocznych.